ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis

Laserové řezání

Laserové vláknové řezání využívá vysokovýkonný laserový paprsek, který umožňuje přesné a efektivní řezání různých materiálů. Laserové řezání je často používáno v průmyslu pro řezání vodivých i nevodivých kovů. Laserové řezání je přesné, rychlé a šetrné k okolnímu materiálu.

Výhody laserového řezání

Řezací stroje nabízejí širokou škálu výhod. Patří sem různé rozměry a výkony, které umožňují přizpůsobit se specifickým potřebám. Dále jsou vybaveny automaticky vyměnitelnými stoly, které usnadňují přechod mezi různými typy materiálů. Pohodlné ovládání umožňuje snadnou manipulaci a nastavení řezacího procesu. Řezací hlava s autofokusem zajišťuje precizní a konzistentní řezy bez nutnosti ručního nastavování. Automatizované centrální mazání přispívá k dlouhodobému provozu a minimalizaci opotřebení. Kamerový systém pak umožňuje sledování procesu a kontrolu řezů s větší přesností a efektivitou.

Laserové vláknové řezání

G WEIKE

Dodáváme řezací laserové stroje od společnosti G.WEIKE včetně dopravy, montáže, nastavení, zaškolení, záručního a pozáručního servisu. Firma GWEIKE je výrobce CNC laserů z Číny, která je na celosvětovém trhu více než 16 let a patří k největším výrobcům na světě.

Laserové řezací stroje od firmy G WEIKE mají velmi pěkný design a to včetně zdroje/zdrojů. Navíc výrobce poskytuje nepřetržitou 24 hodinovou online podporu. Nabízíme dodání pracoviště kompletně na klíč, součástí je zaškolení používání stroje a zásad bezpečnosti při práci.

Lasery G WEIKE jsou kompletně krytované vláknové/fiber lasery a jsou vybaveny dvěma automaticky výměnnými  stoly.

Velikost pracovní plochy:

Vlastnosti

Laserový zdroj IPG v klimatizovaném boxu o výkonu 2 až 12 kW. Zdroj do 3 kW je v jedné skříni, v případě nutnosti použití vyššího výkonu je skříní více.

Celé zařízení je obsluhováno prostřednictvím počítače s monitorem, klávesnicí a myší. Řídicí systém pracuje pod operačním systémem Windows a je používán software CypCut. Standartní vybavení dále obsahuje procesní hlavu Raytools, stabilizátor napětí, automatické mazání, kamerový systém, chladící jednotku a dálkové ovládání.

Lze dodat verzi s rotovadlem nebo bez. Maximální tloušťka řezů dle materiálu a výkonu zdroje od 0,5 mm do 30 mm. Možnost výběru kvalitnějších komponent stroje (laserový zdroj, servomotory, převody a vodící prvky, elektronické a pneumatické součástky, …). Možnost dodání kvalitního odsávání s filtrační jednotkou (standardně se dodává s ventrilátorem) a kompresoru.

Oblast použití

Soubory ke stažení

Laserové řezání, sváření – prospekt